Avocore - юридическая компания в Харькове
+38 099 784 41 01 Перезвоните мне

Гройсман у гніві

В Україні з лютого 2018 року вступив у силу закон про посилення відповідальності за несплату аліментів. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відзвітував як працюють нові правила для боржників аліментів:

 

·       Оголошено в розшук – 7 тисяч неплатників;

·       Відправлено на суспільно-корисні роботи – 5,5 тисяч осіб;

·       Не можуть виїжджати за кордон – 82 тисячі;

·       Не можуть керувати авто – 79 тисячі;

·       Не можуть користуватися зброєю – 79 тисячі.

 

Так звану «Дошку Ганьби», а точніше публічний реєстр боржників аліментів, ви можете переглянути за посиланням: erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors

 

Нагадаємо, 14 березня Гройсман заявив:

 

"Питання до так званих аліментників. Я хочу сказати абсолютно чітко всім, хто не платить аліменти, ми будемо жорстко вас карати, будемо створювати максимальні обмеження, щоб ви відчували, що вам життя немає без того, щоб ви платили своїм дітям, щоб ви турбувалися про їх благополуччя".

 

“Хто він (такий батько?)? Йому треба дати статус покидьок. Це буде нормально. Чому ні? Якщо ти не турбуєшся про свою дитину, то хто ти?”

 

“Чужих дітей не буває. Дорогі жінки і діти, ми будемо захищати вас і ваші права. А тих, хто їх порушує, ми будемо переслідувати”, – наголосив прем’єр.

 

В областях створені мобільні групи, які займаються стягненням аліментів із боржників. При спробі неплатників тиснути або загрожувати державним виконавцям вони можуть бути притягнені до кримінальної відповідальності.

           

Для вдалого використання нового закону звертайтесь за консультацією. © Юридична компанія «Avocore»

Виталий СаламахаСвязаться со специалистом
по этой теме
Васильев СергейСвязаться со специалистом
по этой теме